Ve vybraných kamenných prodejnách dostanenete nyní k nákupu krmiv Energys a Besterly malý vánoční dárek.

Poslední díl naší koňské kuchařky je tu! Energys Prostřeno pro koně. Tentokrát pro koně starší, v rekonvalescenci nebo těžko získávající dobrou výživnou kondici. Doufáme, že pro Vás byl celý seriál přínosný a budeme rádi za všechny Vaše připomínky a nápady na další díly.

Další díl našeho Energys Prostřeno pro koně na sebe nenechal dlouho čekat. Na řadě jsou tentokrát koně ve vysoké sportovní zátěži. Tento díl,ale i všechny předchozí, můžete shlédnout na EquiTv.

5 Listopad 2014 21:09

až 12 Listopad 2014

Soutěžte s Gelorenem!

Chcete dopřát to nejlepší pohybovému aparátu Vašeho koně a přitom ušetřit? Zapojte se do soutěže s Gelorenem! Více o soutěži se dočtete ZDE.

22 Říjen 2014 22:36

Prostřeno pro koně

Další díl Prostřeno pro koně je tu. Tentokrát se budeme věnovat koním v lehké sportovní zátěži. Video můžete shlédnout ZDE.

30 Září 2014 23:24

Finále Českého skokového poháru 2014

Krmiva Energys dokazují, že jsou vhodné nejen pro hobby koně, ale mají své místo i v jídelníčku naší skokové špičky! Dva ze čtyř koní, kteří se probojovali do finále v Hořovicích, jsou dlouhodobě krmeni granulemi Energys a müsli Besterly. A jak to vlastně dopadlo? V Českém skokovém poháru 2014 zvítězil Marek Klus! Těsně druhý, pouze o pár vteřin, ho následoval Jiří Skřivan, dále pak Aleš Opatrný a Josef Pařenica. Všem gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

24 Září 2014 23:02

Skřivanova středa

Jiří Skřivan

Při druhém soutěžním dní finále Českého skokového poháru v Hořovicích zvítězil v závěrečné soutěži stupně S**(130cm) Jiří Skřivan a Tenerife´s Alegretto. Gratulujeme! A přejeme další úspěchy v Hořovickém finále.

18 Září 2014 23:10

Kůň 2014

19.9. 2014 vypukne na výstavišti v Lysé na Labem 21. ročníku výstavy koní a všeho, co k nim patří - Kůň 2014. Energys bude samozřejmě u toho a od pátku do neděle Vás rádi uvidíme u našeho stánku.

12 Září 2014 20:03

Koně v akci a nečekaná návštěva

První víkend v září proběhl na pardubickém závodišti 16. ročník mezinárodní výstavy - Koně v akci. Stánek Energys samozřejmě nechyběl  a v neděli byl poctěn nečekanou návštěvou z Holandska. Více se dočtete ZDE.

« předešlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další »