Ze světa koní

23 Prosinec 2016 17:01

PF 2017

Přejeme klidné a pohodové prožití vánočních svátků a jen to nejlepší v novém roce.


25 Listopad 2016 20:38

Je vylosováno!

Losování již proběhlo a nebude trvat dlouho a zveřejníme pět šťastných výherců.


26 Říjen 2016 16:27

Už se to blíží!

Děláme vše pro to, aby se kromě krásných pytlů k vašim koníkům dostal i ten nejlepší obsah. Je to dřina, ale věříme, že z toho vzejde něco skvělého.


Team Energys


12 Říjen 2016 09:10

Úspěchy při Velké pardubické

Je za námi dostihový svátek v podobě Velké pardubické. Celý tým Energys strávil víkend držením palců rodině Myšků a všem jejich svěřencům. Ale ani to nebylo potřeba, protože koně z Dostihového střediska manželů Myškových byli skvěle nachystaní a my jsme mohli pouze tleskat a být hrdí na to že je to zásluha i našich krmiv ENERGYS. Úspěšná nebyla pouze neděle. Slavit se začalo už sobotním vítězstvím Anakinga , který tento úspěšný víkend otevřel. Gratulujeme ke všem úspěchům a děkujeme za důvěru vloženou do našich krmiv. 

Tým ENERGYS


5 Říjen 2016 14:38

Energys v novém!

V září 2016 jsme Vám na výstavě Kůň 2016 v Lysé nad Labem představili nový vzhled našich krmiv.  S novým designem nás čeká i mnoho dalších novinek, se kterými Vás budeme postupně seznamovat. 

Kromě ukázky našich noých pytlů, vzorků krmiv a poradenství ve výživě jste si mohli na našem stánku také zasoutěžit o 5 pytlů müsli Energys dle vlastního výběru. Slosování proběhne v první polovině října v Běstovicích u Chocně. Všechny novinky budeme zvřejňovat na našich webových stránkách, facebooku i twitteru.


Tým Energys


7 Září 2016 22:28

Jak to skáče s Energysem

Energys překážka v akci na kolbišti v krásném Královickém dvoře.

 

Foto: Sandra Přikrylová


24 Srpen 2016 23:43

Czech Equestrian Masters

Ve dnech 8. - 11. září 2016 můžete být v jezdeckém areálu Equitana Martinice svědky unikátní jezdecké události. Czech Equestrian Masters (CEM) propojuje tři jezdecké disciplíny – parkurové skákání, drezuru a pony skákání dětí.
 
Také Vás čeká doprovodný společenský program a v neposlední řadě bude na místě i náš Energys stánek s ukázkou krmiv a možností konzultace krmné dávky pro Všeho koně.

19 Červenec 2016 22:52

Informace pro zákazníky

Po vyprodání momentálních zásob u Vašich prodejců, již nebudou k dispozici Energys Vitality - Sušené cukrovarské řízky s melasou.

Nahradit je můžete Sušenými cukrovarskými řízky.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci .
www.ENERGYS.cz


14 Červen 2016 23:00

Lámeme rekordy

V květnu 2016 jsme celkově vyrobili rekordních 25 000 tun krmiv. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za projevenou důvěru a zavazujeme se poskytnout Vám ještě lepší výrobky a služby.


8 Červen 2016 23:40

Informace pro zákazníky

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

žádáme vás o pozornost při  příjmu, prodeji a distribuci musli-krmiv Besterly COLDMIX a Besterly HERBIC .

Obě tato krmiva budou na přechodnou dobu v náhradním balení – univerzální červený pytel ENERGYS (jako Omega, Vitality, viz foto).

Na pytli bude pouze etiketa kterou se budou obě krmiva lišit a samolepka náhradní obal.

Situace vznikla změnou u zahraničního dodavatele těchto krmiv, snažíme se  ji urychleně vyřešit novými obaly, ale prozatím volíme tuto  náhradní variantu, abychom nemuseli přerušit dodávky těchto velmi oblíbených krmiv do distribuční sítě.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci .
www.ENERGYS.cz 


« předešlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další »