ENERGYS

Poděkování

23/10/2017

Dostihové centrum manželů Myškových je naším dlouholetým zákazníkem.  Už v minulých sezónách předvedli , že svoji práci umí  a letos se to opět potvrdilo.  Výčet úspěchů by byl dlouhý, ale mezi ty české ze závěru sezóny určitě patří umístění s Bridgeurem ve Velké pardubické, první místo s Miraxem v  Ceně Vltavy nebo výhra s Capferretem 3. Velké národní steeplechase.

Pro náš Energys tým je ovšem největší výhrou poděkování, které nám od manželů myškových přišlo.

"Jmenuji se Jaroslav Myška a moc rád bych poděkoval firmě De Heus za krmiva značky Energys. Společně se svojí manželkou Štěpánkou a naším pracovním kolektivem se snažíme trénovat a účastnit se dostihových závodů, jak překážkových, tak rovinových. V letošní sezoně se nám podařilo, dovolím si tvrdit, nevídaných výsledků zejména na francouzských drahách v překážkových dostizích a v rámci České republiky se nemusíme také za nic stydět.

K tomu všemu je samozřejmě zapotřebí dobrých koní a co víc? Především dobrého a kvalitního krmení. To poznáte, až když si uvědomíte, co ty koně musí všechno vydržet - trénink, tisíce kilometrů cestování, závody samotné, okamžitou regeneraci. Potřebujete odbornou konzultaci a v neposlední řadě mít čerstvé krmivo na dvoře.

Za všechen tento servis moc děkujeme.

Štěpánka a Jaroslav Myškovi "

My děkujeme za důvěru a dlouholetou spolupráce a přejeme kromě mnoha dalších úspěchů hlavně hodně zdraví.